• Новак
Мигифт Рустикален Кафеав Дрво Декоративни Кутии За Складирање, Дрвени Гајби Со Табла За Бришење Предниот Панел И Отсечени Рачки, Сет од 2

Мигифт Рустикален Кафеав Дрво Декоративни Кутии За Складирање, Дрвени Гајби Со Табла За Бришење Предниот Панел И Отсечени Рачки, Сет

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет од 2 рустикални дрвени кутии за гнездење се вклопуваат една во друга со предни панели на табла и исечените рачки го олеснуваат складирањето/носењето Се одликува со површина на табла за бришење од едната страна на гајбите за лесно категоризирање и преградување на неговата содржина. Разновидните гајби можат да обезбедат стилско складирање за поставки за кујна, бања, канцеларија и малопродажба. Гајбите може да се користат за прикажување растенија во саксии, керамика, гроздобер книги или други украсни предмети. Приближни Димензии : Големи-4,8 H X 14,2 W X 8,5 D; Средно-4,5 Héx 12,7 W € 7,1 L (во инчи). Одликувајќи се со правоаголни дрвени конструкции и панели од табла, овој сет од 3 рустикални гајби за гнездење создава складирање додека останува стилски. Вклучете две исечени овални рачки, правејќи ги овие контејнери од место до место. Тие можат да го надополнат рустикалниот или современиот стил и се одлични додатоци за чување на вашите предмети за домаќинството.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат