• Новак
Викиншка Вежба И Алатка 29331 Тип 280-Д Намалена Вежба За Кобалт На Стеблото, 25/32

Викиншка Вежба И Алатка 29331 Тип 280-Д Намалена Вежба За Кобалт На Стеблото, 25/32

Rating 
DEN 918.24

Достапност
Достапно за нарачка

М42 Кобалт 1/2-инчен Намалено Сребро На Стеблото и Деминг Поделена Точка Од 135 Степени Поделена точка Од 135 Степени за точно центрирање и брза пенетрација. Прецизна точка на заземјување, флејти, тело, растојание и дијаметар на вежба за крајна точност и перформанси. Кобалтот м-42 содржи кобалт од 8 проценти. 1/2 - инчен стебло-6-инчен ОАЛ. Посветени На Квалитетот, Конзистентноста, Услугата и Квалитетот На Вредноста На Викиншката Вежба и Алатката започнува со најдобриот челик за алат што можеме да го купиме и завршува со производите од светска класа во нашиот каталог. Нашите алатки за сечење се дизајнирани, конструирани и извонредно изработени за да обезбедат долготрајна издржливост. Нашиот производствен капацитет од 74.000 квадратни метри сент Пол, Минесота е специјално дизајниран за единствена задача за ефикасно висококвалитетно производство на алатки за сечење. КОНЗИСТЕНТНОСТА е природен нуспроизвод на нашето искуство и посветеност на квалитетот. Во Викинг Вежба и Алатка, квалификувани машински оператори кои работат со најдобрите суровини во светот имаат способност да ви обезбедат конзистентни висококвалитетни производи од време на време, од година во година. На Нашите ултра Бор супер Премиум производи, ние рутински ги намалуваме признаените стандарди за толеранција на алатки за една половина за да се осигураме дека нашите клиенти добиваат вежби произведени до најтесната можна спецификација и најголема конзистентност и точност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат