• Новак
Памук Милц 24 Памучни Вреќи За Вриење За Печење морска Храна &засилувач; Броли, Школки, Рак, Јастог, Супи, Чорби; Еднократно или За Еднократна Употреба, Произведено Во

Памук Милц 24 Памучни Вреќи За Вриење За Печење морска Храна &засилувач; Броли, Школки, Рак, Јастог, Супи, Чорби; Еднократно или За Еднократна

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

АКО ПРОИЗВОДОТ НЕ Е ВО ОВА ПАКУВАЊЕ, ТОА НЕ Е АВТЕНТИЧНО Изработени од 100% Памучни Мрежести Кеси, Направени Во Сад Пакет од 10. Растеглив, За Еднократна употреба И ОДЛИЧЕН за испарување или варење Школки, Школки, Остриги, Јастози, Ракови, Ракови, Ракчиња, Школки, Јастог, Зеленчук и многу повеќе. Држи Приближно 3 1/2 КИЛОГРАМИ, Промовира соодветна контрола на порциите, фаќа и заптивки во вкусот. Овозможува лесно отстранување на школките откако ќе се испарат. Изработени од 100% Памучни Мрежести Кеси, Направени Во Сад Пакет од 10. Растеглив, За Еднократна употреба И ОДЛИЧЕН за испарување или варење Школки, Школки, Остриги, Јастози, Ракови, Ракови, Ракчиња, Школки, Јастог, Зеленчук и многу повеќе. Држи Приближно 3 1/2 КИЛОГРАМИ, Промовира соодветна контрола на порциите, фаќа и заптивки во вкусот. Овозможува лесно отстранување на школките откако ќе се испарат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат