• Новак
Рамен Врв Четка За Темели Лице Руменило Течна Четка Во Прав За Мешање Течност, Крем или Беспрекорна Козметика Во Прав

Рамен Врв Четка За Темели Лице Руменило Течна Четка Во Прав За Мешање Течност, Крем или Беспрекорна Козметика Во Прав

Rating 
DEN 1592.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Рачка За Глава Од печурки Ја популарната алатка за четка за шминка со најновиот модерен дизајн во форма на печурка Четката за основање е лесна за држење, доаѓа со пријателско тркалезно куќиште за заштита што ја избегнува вашата четка од надворешна прашина и друго загадување. ●Меки и Цврсти Влакна за Четки ● влакната за четки се направени од вештачки влакна со висока густина, меки, пријателски за кожата, нанесуваат подлога на лицето,погодна за кожата, не апсорбира отпадни производи и непречено и рамномерно нанесува подлога. ●Мултифункционална Четка●четката за основање со рамен врв не остава ленти за галење. Добра беспрекорна шминка за пудра, течност, коректор, крем, руменило, коректор, козметика за подлога. потребна е само мала количина подлога на четката за најдобри резултати. `+Како Идеален Подарок 】етски привлечен за вашите очи, симпатичната форма на печурки може да стане и уникатна глетка на масата за облекување. прави совршен подарок за Денот На Вљубените, Денот на Мајката или Божиќ за вашата девојка, сопруга, сестра, мајка и пријателка која е љубител на шминка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат