• Новак
BREXLINK USB C Кабел, ТИП C Полнач USB 3A Полнење Кабел Брзо Полнење За Samsung Galaxy S22 Плус Ултра S21 S22 Плус, Moto G7 G8, Други USB Тип C Полнач …

BREXLINK USB C Кабел, ТИП C Полнач USB 3A Полнење Кабел Брзо Полнење За Samsung Galaxy S22 Плус Ултра S21 S22 Плус, Moto G7 G8, Други

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

ОВА Е USB - машки ДО USB-C машки кабел, А НЕ USB-C до USB-C кабел Ако вашиот мобилен телефон доаѓа СО USB-C До C кабел, тогаш проверете дали сте добиле кабел Со C порти на двата краја. Овој кабел од типот ц ќе обезбеди брзо полнење само кога го користите со оригинален ѕиден полнач или полнач за брзо полнење. СЕРТИФИЦИРАНО 3А БРЗО ПОЛНЕЊЕ : USB кабелот Brex Link ја забрзува брзината со испорака на 5v/3 A безбедна струја на полнење и 480mbps стапка на пренос на податоци во споредба со другите кабли што обезбедува 5v/1a струја. * Ве молиме запомнете : 1-овој кабел може нормално да го полни Google pixel 2/3/3 XL, но можеби нема да испорача брза брзина на полнење. Можете да кажете дали работи или не со гледање на дното на заклучениот екран додека телефонот е вклучен. Топли Совети За Брзо Полнење : . Потсетник : ОВОЈ USB a До C кабел не поддржува i Pad Pro 11 "и i Pad Pro 12. Самсунг Галакси : . С21/ С20/С10/С10е / С9 / С9+ / С8 / С8+, Ултра С1/ С10Е/С20 фе/С20 Ултра/С22 Ултра, Забелешка 21/20/10/9/8, А81/А51/А11/А50/А40/А30/240/А60 / М40/М20/М30.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат