• Новак
NIZYH Водоотпорен Фотографија Платно Кожа Ранец USB Порта Одговара 15.4 инчен Камера Торба Патување Носење Случај

NIZYH Водоотпорен Фотографија Платно Кожа Ранец USB Порта Одговара 15.4 инчен Камера Торба Патување Носење Случај

Rating 
DEN 1438.40

Достапност
Достапно за нарачка

Дебело и Високо интензивно Водоотпорно Платно Преден Џеб за ставање читач На Картички, полначи, мапа, пенкала итн. Внатрешен внатрешен џеб за да ставите додатоци со мала тежина. Брз пристап предниот џеб за personal припаѓа. Едноставен и практичен за употреба, погоден за секојдневно патување и работа. Дебел и Висок интензивен Водоотпорен Џеб Од Платно за ставање читач На Картички, полначи, мапа, пенкала, итн.внатрешен џеб за да ставите додатоци со мала тежина предниот џеб за брз пристап за personal припаѓаедноставен и практичен за употреба, погоден за секојдневно патување и работа.Боја : Жолтглавен Материјал : Батик водоотпорно Платно+Полиестертип : Дигитален SLR Камера Ранец Големина : 33 * 22 * 46cm(L*W*H)Тежина На Предметот : 1,76 KGFit за : 15,4 инчен Лаптопозиција за статив : Yesworpoof : Yes Note : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата Прикажана На Сликите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат