• Новак
Wearwell 494. 78x3x23BWH Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 23 'Должина x 3 ' Ширина x 7/8 Дебела, Црна/Бела

Wearwell 494. 78x3x23BWH Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 23 'Должина x 3 ' Ширина x 7/8 Дебела, Црна/Бела

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

"Подобра" сунѓерска основа Достапно во дебелина од 7/8" (22 мм). Температурен опсег : 0 до 110 F. Плочка-Врвот Изберете е еден чекор надолу од нашата премија, но сепак нуди еквивалентна мермерна мат против замор во индустријата. Мермерната горна површина е хемиски отпорен, издржлив ПВЦ кој е лесно текстуриран за лесно чистење. За борба против замор, Плочка Врвот Изберете карактеристики солидна, стабилна, двојно дебела база на перформанси. Ова е на исто ниво со многу конкурентни еквиваленти, но со брендот Wearwell за да се обезбеди врвен квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат