• Новак
Сјајни РОЗОВИ Палци, Д-Рампа, Предизвикувачи, РБ ЛБ Комплет За Xbox 360 Контролер

Сјајни РОЗОВИ Палци, Д-Рампа, Предизвикувачи, РБ ЛБ Комплет За Xbox 360 Контролер

Rating 
DEN 1041.60

Достапност
Достапно за нарачка

Освежете го вашиот контролер со нов изглед! Сјајни розови парчиња за безжичен Xbox 360 Контролер. Вклучен е бесплатен шрафцигер Торкс Т8!. Доаѓа со палци, Д-рампа, РБ/ЛБ, предизвикувачи, микрофон. Потребна е инсталација (мора да се отвори контролорот за инсталирање). Овој сет на различни делови за замена За Контролорот XBox 360 сигурно ќе му даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед! Забележете дека за да ги инсталирате овие парчиња, ќе треба да го разделите Вашиот Контролер Xbox 360.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат