• Новак
Кристависта Крпа Монета Ткива Преносни Избришете Салфетка Хартија Таблети Неткаен За Еднократна Употреба Компримиран Памук Монета Ткиво Пешкир Дома Рака Марамчи

Кристависта Крпа Монета Ткива Преносни Избришете Салфетка Хартија Таблети Неткаен За Еднократна Употреба Компримиран Памук Монета

Rating 
DEN 143.20

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од неткаен памучен лен Допира многу меко и удобно. Хипоалергични карактеристики без хемикалии, без парфеми и без мирис. Лесната и мека на кожата ги прави идеални за секој со чувствителна кожа. Нашата компресирана крпа е користете технологија за компресија за да станете мини големина со поединечно спакувани (како бонбони), лесни за носење. Само ставете ја во ладна или топла вода неколку секунди. Тоа ќе биде проширување и ќе стане голем пешкир, амплијативна големина : приближно 10,6 х 7,9 инчи (27 х 20 см). мини крпа за перење е широко користена во затворени простории како кујна, хотел, бања, центар за хидротерапија, канцеларија и така натаму. Пренослив и Лесен За употреба : - Само ставете го во ладна или топла вода неколку секунди. Ќе може да се прошири и да стане Голем Пешкир Безбеден И Мек материјал : - Изработен од неткаен памучен лен. Допира многу меко и удобно. Мини и Симпатична : - Изгледот На Нашите Мини Компресирани Крпи како бонбони, но не и за јадење, ве молиме држете се подалеку од малите деца. Широки Апликации : - Совршен За перење лице, патување на отворено, кампување, дом, ресторан, ранец, пливање, трчање, вежби итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат