• Новак
USB C Docking, USB C Hub 3.0 со 4K HDMI, 5 во 1 Пренослив Тип C До USB C Адаптер СО 100w Pd Порти За Полнење За MacBook, Mac Pro/Air, Ipad Pro, Лаптопи

USB C Docking, USB C Hub 3.0 со 4K HDMI, 5 во 1 Пренослив Тип C До USB C Адаптер СО 100w Pd Порти За Полнење За MacBook, Mac Pro/Air, Ipad

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Достапно за нарачка

5 Во 1 Мултипорт Центар : 3*USB 30 порта, 1*тип C порта, 1*4 K HDMI порта, подобрување на способноста на вашиот лаптоп да се поврзете повеќе.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН USB c центар со алуминиумска обвивка со висок допир, ја подобрува преносливоста со тенкото тело и модниот стил. Пренос На Податоци со голема брзина : USB 3.0 и брзина На пренос На податоци Од Типот C порти до 5 Gbps, тоа значи дека можете да префрлите 2-часовен филм за неколку секунди!Уживајте во радоста на високата ефикасност!. HDMI 4 K HD Излез : HDMI излез 4 K@30hz видео на голем екран.Целосна HD 1080p/ Целосна 3 D/ 1080 P/ 720 P И компатибилен со сите пониски резолуција.Дозволете ви да уживате во крајното визуелно уживање. Брзо Полнење : Поддржано брзо полнење од 100 W PD, вграден уникатен чип за ракување со струја, така што нема да се прегрее.Може да пренесувате датотеки и да наплаќате во исто време со доверба. Ќе Добиете : 1* 5 во 1 Мултипорт Центар, 1* Упатство За Употреба. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН USB c центар со алуминиумска обвивка со висок допир, ја подобрува преносливоста со тенкото тело и модниот стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат