• Новак
Католова Круг Ѕид Огледало 36 инчи, Голем Круг Огледало Со Црна Метална Рамка, Погоден За Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба Круг Огледало

Католова Круг Ѕид Огледало 36 инчи, Голем Круг Огледало Со Црна Метална Рамка, Погоден За Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба Круг

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на огледало на кругот : 36 инчи, црно тркалезно огледало со HD стакло без олово и Метална рамка; Огледалото на црниот ѕид е погодно за огледало Во Бањата, Влезови, Суета, Дневни соби, Спална Соба и тркалезни огледала за ѕиден декор, кои се многу корисни за зголемување на чувството за простор во просторијата Задниот дел на огледалото на кругот е покриен со филм против кршење за да се намали оштетувањето; во додатоците се обезбедени заштитни ракавици за да се спречат гребнатини. Подготвивме детални упатства за инсталација и додатоци за огледалото на златниот ѕид, а инсталацијата може да се заврши во два едноставни чекори;. Ако наидете на проблеми со производот, како што се исчезнати или оштетени додатоци, ве молиме контактирајте не навреме, и ние ќе ви вратиме во рок од 24 часа или ќе го замениме бесплатно. Со украсување со огледала, можете да ја зголемите осветленоста на областа и исто така да го подобрите чувството за простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат