• Новак
Хпс Акупресура Рбетот Ролери Заоблени Меки

Хпс Акупресура Рбетот Ролери Заоблени Меки

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

специјално дизајниран за проблеми со ' рбетот, базиран на Акупресура и Магнетна терапија Употреба : Акупресура ' Рбетот Ролери-Закривена Мека -. со бавен и поднослив притисок нагоре и надолу, од двете страни на ' рбетниот столб, од вратот до колкот и мозочниот удар може да се продолжат до ногата. Хпс Акупресура 'рбетниот Ролери Закривен Мек специјално дизајниран за проблеми со' рбетот, врз основа на Акупресура и Магнетна терапија.Употреба : Акупресура 'Рбетот Ролери-Закривена Мека-со бавен и поднослив, нагоре и надолу притисок, на двете страни на' рбетниот столб, од вратот до колкот и мозочен удар може да се прошири до ногата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат