• Новак
Стол за Стилизирање Мефеир За Стилист За Коса Берберница Опрема За Салон За Убавина, Модерен Хидрауличен Фризерски Берберски Стол Со Квадратна Основа Потпирач ЗА ?

Стол за Стилизирање Мефеир За Стилист За Коса Берберница Опрема За Салон За Убавина, Модерен Хидрауличен Фризерски Берберски Стол

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка до 330 ФУНТИ квадратната основа од 19,3 инчи е изработена од нерѓосувачки челик, што не само што е тешка должност да собере клиент ДО 330 ФУНТИ, туку е и отпорна на ' рѓосување Хидрауличната пумпа е прилагодлива во опсег од 6", така што седиштето надвор од земјата е 20,4" до 26,3". Удобно Седиште ✁ Амортизираното седиште е длабоко 19,7" широко 21,6". Плус, 3,9" дебелиот тапациран кожен стол е удобен за седење. Направете клиенти кои уживаат во стајлингот седејќи на овој стол!. Модерен Стил ✁ Имајќи супер елегантен и модерен изглед, столот може да биде декоративен елемент за вашиот салон и берберница. Вртливиот стол од 360 степени е совршен за сечење коса, дизајн на коса и шминка. Стилист / фризер не треба да се двоуми!. Лесно Поставување ✁ стајлинг стол ќе биде испратен во добро пакет. Откако ќе го проверите упатството во полето, може да потрошите половина час за да го завршите склопувањето. 10 минути се доволни ако сте корисна личност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат