• Новак
Дрво Уметност Риба Кутија-Рачно изработени ВО САД - Неспоредлив Квалитет-Уникатен, Нема Две Се исти-Оригинално Дело На Дрво Уметност. Подарок За Пастрмка, Прстен, Си

Дрво Уметност Риба Кутија-Рачно изработени ВО САД - Неспоредлив Квалитет-Уникатен, Нема Две Се исти-Оригинално Дело На Дрво Уметност. Подарок

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

% BA Неспоредлив Квалитет % BA Цврста Конструкција-Дизајниран И Изграден да трае цел Живот. % BA Оригинално Уметничко дело - нема две исти. % BA Користење На Одржливи Шумски Ресурси. % BA Рака Направени во САД - не некои евтини странски увоз. % BA Големина : 6x8x2 Инчи. % BA Овој Дизајн покажува 27 поединечни парчиња и 13 уникатни дрвени видови. % BA ние сме мал, семеен бизнис. Горди сме на нашата работа и стоиме зад неа. Покажува 27 поединечни парчиња и 13 уникатни дрвени видови. Подобрени детали со комерцијален црн филер. Неверојатна мазна беспрекорна завршница. ​Рака потпишан во злато мастило. Големина : 6,25 х 8,25 х 2 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат