• Новак
ЗАНАЕТЧИСКИ ПОВЕЌЕ Д Прстени Обликувани Цврсти Леани Рамни Метални Наоди од Прстен д 3/4, 1, 1 1/4 За Појаси За Чанта Лендиардс Кожарство 10 Пакет ПТДМ, Сребро)

ЗАНАЕТЧИСКИ ПОВЕЌЕ Д Прстени Обликувани Цврсти Леани Рамни Метални Наоди од Прстен д 3/4, 1, 1 1/4 За Појаси За Чанта Лендиардс Кожарство 10

Rating 
DEN 44.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производ : Обликувани Лиени Наоди Од Д-прстен ЗА Самостојни Проекти Големините укажуваат НА ШИРИНАТА НА ПРСТЕНОТ Д. Количина на пакување : 10 парчиња од една боја. Изберете ги саканите големини и бои!. Погледнете сорти на прстени Д, јамки за чанти и слајдови во Продавницата на Нашиот Занаетчија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат