• Новак
Скалила Од 2 Чекори, Преклопна Метална Столица За Возрасни, Пренослива Челична Скала, Широка Педала Против Лизгање, Лесна и Цврста

Скалила Од 2 Чекори, Преклопна Метална Столица За Возрасни, Пренослива Челична Скала, Широка Педала Против Лизгање, Лесна и Цврста

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Отворете Ја Скалата Со 2 Чекори Со повлекување на нозете додека не се заклучат на место Застанете на широката педала против лизгање и користете ја скалата за вашата посакувана задача. Кога ќе завршите, преклопете ја скалата нагоре и чувајте ја на погодно место. Лесен дизајн q : Тежи само 9,3 килограми, оваа скала од 2 чекори е лесна за преклопување, заклучување и носење за повеќе работни места. Не-Крадењет о : 4 гумени стапала што не се лизгаат ги одржуваат вашите подови чисти и заштитени. Мулти-Намена Q : преклоплив чекор столче дополнителен дофат нуди прави овој чекор скали совршен за внатрешни и надворешни активности, гаражи, домови, кујна, сликарство, камп, компании, училишта, библиотеки. Трајни/Безбедносни : 4 челични ногарки обезбедуваат стабилна стоечка површина со носивост до 330 килограми. Практично+ : лесен за употреба дизајн на преклопување, Компактен и лесен за складирање,Се Отвора и затвора за неколку секунди.мерења големина на преклопување : 33*15.3 инчи, Проширени : 36*19*15. Стандард€ : Тип II Должност Рејтинг-ANSI-ASC А14. 11-2018 Американски Национален Стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат