• Новак
ПОВОДНИК ЗА Кучиња ШТО Се Повлекува со крофна СО Една Рачна Сопирачка, Долг 10 стапки 360 Степени Без Заплеткување, За Мали И Средни Кучиња До 44 килограми, НАДОПОЛНЕТЕ

ПОВОДНИК ЗА Кучиња ШТО Се Повлекува со крофна СО Една Рачна Сопирачка, Долг 10 стапки 360 Степени Без Заплеткување, За Мали И Средни Кучиња

Rating 
DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

①Нов Дизајн-ПОВОДНИК ЗА Куче ШТО МОЖЕ ДА се Повлече ВО Форма На Крофна, Анти-лизгачка мека рачка во форма На Крофна, може ефикасно да апсорбира шок, да го намали притисокот и заморот на рацете Можете лесно да ја држите оваа рачка, да уживате во забавата во интеракцијата со вашето домашно милениче. Покрај тоа, оваа рачка е исто така дизајн во облик на прстен, може да се носи на рачниот зглоб, ослободувајќи ги рацете. €3-метар јаже што може да се повлече, 360-степен заплеткување-бесплатно, може слободно да се прилагоди според растојанието помеѓу вас и вашето домашно милениче, дозволувајќи му на вашето домашно милениче да има доволно простор за активност, истовремено спречувајќи го да се изгуби или заплетка. Можете да го контролирате однесувањето на вашето домашно милениче во секое време, правејќи го послушно и добро однесување. €LED Светло-позабавно, побезбедно, издржливо ● со LED светло, нашиот поводник за кучиња снешко може да емитува силна светлина во темнината, овозможувајќи ви вие и вашето домашно милениче безбедно да шетате ноќе или во дождливи денови. Покрај тоа, оваа светлина има растојание за осветлување од 3 метри и осветленост од 100 лумени, многу светла и издржлива. СО USB порта за полнење, лесно можете да ја наполните светлината. Потребно е само еден час за полнење и може да обезбеди 6 часа време на користење, многу заштеда на енергија и еколошки. ●Со копче за сопирање – лесна заштита на вашето домашно милениче ● со копче за сопирање, можете да го запрете или ослободите кабелот во секое време, спречувајќи го вашето куче да брза или влече. Можете подобро да ја заштитите безбедноста на вашето и вашето домашно милениче. ●издржлив, сигурен абс материјал и лесен ● Нашиот Поводник За Кучиња ШТО може да се повлече СО КРОФНА за мали И средни е изработен од издржлив, сигурен абс материјал и силно најлонско јаже со само тежина од 220 гр, што ќе ви овозможи да уживате повеќе забава со вашето домашно милениче. Поводник За Кучиња ШТО Се Повлекува, Во форма На Крофна и Симпатичен, За Безбедно Одење Ноќе со Вашите Мали и Средни Кучиња! Овој поводник за кучиња што се повлекува ги има следниве предности : СО LED светлина, може да емитува силна светлина во мракот, што ќе ви овозможи вие и вашето домашно милениче безбедно да шетате ноќе или во дождливи денови. Покрај тоа, оваа светлина има растојание за осветлување од 3 метри и осветленост од 100 лумени, многу светла и издржлива. Јаже за повлекување од 3 метри, кое може слободно да се прилагоди според растојанието помеѓу вас и вашето домашно милениче, дозволувајќи му на вашето домашно милениче да има доволно простор за активност, истовремено спречувајќи го да се изгуби или заплетка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат