• Новак
СОЛУСТ Компјутерска Камера 15 парчиња Мачка Цртан Филм Блокатор Камера Слајд За Покритие Телефон Лаптоп Веб Камера Шема Веб Камера

СОЛУСТ Компјутерска Камера 15 парчиња Мачка Цртан Филм Блокатор Камера Слајд За Покритие Телефон Лаптоп Веб Камера Шема Веб Камера

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

СЛАЈД ЗА ПОКРИВАЊЕ НА КОМПЈУТЕРСКАТА КАМЕРА користи Мала тежина и симпатична за вашиот лаптоп Ултра тенкиот дизајн не влијае на отворањето и затворањето на капакот на лаптопот. КАПАКОТ НА ЛАПТОП КАМЕРАТАСовршено одговара на вашиот лаптоп камера. Тоа нема да се меша со мрежата и индикаторските светла и да ја оштети опремата. ВЕБ КАМЕРА ОПФАЌА реклами Дизајнирани да ви обезбедат максимална заштита на приватноста, вашите приватни видеа или слики ќе се шират на Интернет. ПОКРИВКА ЗА КОМПЈУТЕРСКА КАМЕРАзаштитувајќи се лесно да го поместите лизгачот со само еден прст за да ја вклучите или исклучите камерата за приватност во секое време. ДЕКОР ЗА МАЧКИ за ЉУБИТЕЛИТЕ НА МАЧКИовој капак на камерата за лаптоп не е погоден за дома, но исто така е погоден за компании, училишта и други места. Список на пакети 3 х Карактеристики На Капакот На Камерата-лесно можете да лизгате за да ја отворите и затворите камерата за да избегнете пренос во живо во реално време, упад на хакер и истекување информации.- Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : ABS-Дизајниран Да ви обезбеди максимална заштита на приватноста, вашите приватни видеа или слики ќе се шират на Интернет.- Овој капак на камерата за лаптоп не е погоден за дома, но исто така е погоден за компании, училишта и други места.- Лесен по тежина и симпатичен за вашиот лаптоп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат