• Новак
Јавен Тоалет Менструална Чаша За Носење-Контејнер За Чистење Што Се Склопува За Чистење На Менструалната Чаша Или Диск-Пријателски За Микробранова Печка-Преклопл?

Јавен Тоалет Менструална Чаша За Носење-Контејнер За Чистење Што Се Склопува За Чистење На Менструалната Чаша Или Диск-Пријателски

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Ветување За Среќа Ние сме толку убедени дека ќе ги сакате нашите производи што ги поддржуваме Сите Со Нашето Ветување За Среќа. Ова значи дека ако не сте целосно задоволни, ние ќе го направиме тоа правилно. Или целосно враќање на средствата или производ за замена. Контејнерот за Стерилизација На Чашата Пикси е одличен за брзо плакнење во јавен тоалет. Наполнете со вода, вметнете ја менструалната чаша и протресете!. Микробранова печка. Поминаа деновите на варење на менструалната чаша/диск во тенџере на шпоретот во кујната! Контејнерот За Стерилизација На Пикси Чаша е совршен за заеднички животни ситуации како што е студентски дом или стан. Тоа е склопливо и рамно што ви овозможува да го лизнете во торбата или чантата речиси незабележано. Големината е компатибилна со повеќето силиконски менструални чаши, дискови, па дури и тежини на кегел. Купи Еден, Дај Еден. Бидете сигурни да ја проверите Нашата Пикси Чаша Менструални Чаши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат