• Новак
Менхетен Портаж Диџеј Торба

Менхетен Портаж Диџеј Торба

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Најлон Затворање на бравата. Преграда со патент зад размавта. Тенок отворен врв слајд оддел во внатрешноста за папки. Една главна внатрешна преграда за вкупно вчитување на комунални услуги. Ќе се вклопи околу 15-20 винил записи за Диџеи. Прилагодлив ремен за рамо. Двојно засилување на аглите за издржливост. 1000д Кордура Класична ткаенина. Отпорен на вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат