• Новак
3 Парчиња Чипка Половина Лизгање Фустан За Жени Со Кратка Чипка Трим Половина Лизга За Под Фустани Долна Здолниште За Фустани

3 Парчиња Чипка Половина Лизгање Фустан За Жени Со Кратка Чипка Трим Половина Лизга За Под Фустани Долна Здолниште За Фустани

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

други Миење Раце Само. Меки и Удобни : овие полу-лизгања за жени се направени од најлон и памук; тие се еластични, меки, мазни, удобни, пријателски за кожата, дишат и апсорбираат пот и можат да ви овозможат удобно искуство при носење; можете исто така да носите половина лизгање како пижама за да имате убав сон. Одете Со Повеќето Ваши Тимови : ова долно здолниште за фустани може да се совпадне со различни стилови на здолништа, како што се фустан, здолниште без грб и вечерна тоалета; мазниот материјал може да ги скрие трагите на долна облека и да направи да изгледате елегантно и пристојно. Соодветна Големина : обемот на половината на овие под здолништа за жени е 60 см/ 23,62 инчи, обемот на колкот е 78 см/ 30,71 инчи, а должината е 50 см/ 19 инчи; овие здолништа содржат 3 вида бои, имено црна, бела и боја на кожа, што може да ги задоволи вашите дневни потреби за абење и замена; ве Молиме измерете ја големината пред да нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат