• Новак
Косин Безбеден Звучен Личен Аларм, 8 Пакет 140db Привезок За Личен Безбедносен Аларм Со LED Светла, Аларм За Безбедност При Итни Случаи За Жени, Мажи, Деца, Постари Лица

Косин Безбеден Звучен Личен Аларм, 8 Пакет 140db Привезок За Личен Безбедносен Аларм Со LED Светла, Аларм За Безбедност При Итни Случаи За Жени,

Rating 
DEN 616.00

Достапност
Достапно за нарачка

140db Безбеден Звучен Личен Аларм : алармот за итни случаи може да направи силен звук за да привлече внимание за да ве заштити од итен случај дури и на растојанија до 606,9 стапки Покрај тоа, звуците може да траат 50 минути континуиран аларм за пробивање на увото. Со голема Моќност : Овој Личен Аларм опремува 3 AG13/LR44 батерии за продолжен век на траење! БАТЕРИИТЕ АГ13/ЛР44 се тајната на болната гласност на овој аларм. Тие ќе траат до 365 дена пред да треба да размислите за нивна замена. Мултифункционален : СО LED светла, алармите за итни случаи може да се применат за ноќно осветлување, погодни за луѓе на сите возрасти, како што се студенти, постари лица, деца, жени, ноќни работници и така натаму; можете Исто така да ги користите за патување, пешачење, кампување и одење кучиња ноќе. Компактен и Удобен : привезокот за безбедносен аларм има пренослива големина за лесно складирање и носење; може да се закачи за женски чанти, ранци, училишни чанти, јамки за ремени, куфери, клучеви, ремени за кучиња и така натаму; и можете да го земете дури и вие сте во авионот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат