• Новак
D&засилувач; D PowerDrive 6/8V1000 Бенд V Појас, 100 Должина

D&засилувач; D PowerDrive 6/8V1000 Бенд V Појас, 100 Должина

Rating 
DEN 9085.60

Достапност
Достапно за нарачка

Појас 8 V 1 x 100in OC 6 Бенд Име на производителот-D&D Power Drive. Земја на потекло - кина. Тежина на пакетот : 21,66 килограми. Појас 8 V 1 x 100in OC 6 Бенд. Име на производителот-D&D Power Drive. Земја на потекло - кина. Тежина на пакетот : 21,66 килограми. D&D powerdrive banded, завиткани V-ремени даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги со еден појас. Ремените се конструирани од истите високо конструирани материјали со високи перформанси како и единечните завиткани ремени. Компонентите се произведени со користење на најновата технологија за појас достапна на глобална основа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат