• Новак
1/4inch Пневматски воздух за умирање мелница за мелење за мелење за мелење за гравура за гравура 90psi за DIY, обработка на дрво, гравура, резба на метал, дупчење, полирање

1/4inch Пневматски воздух за умирање мелница за мелење за мелење за мелење за гравура за гравура 90psi за DIY, обработка на дрво,

Rating 
DEN 984.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа мелница за умирање на воздухот се користи за полирање и мелење на разни метални калапи Куќиште на лесни алуминиумски легури, висок квалитет и издржлив, долг животен век. Безбедносно активирање за да се спречи ненамерно работење, безбеден за употреба. Интегралниот збунетост со задниот издув дава доста операција. Ако има нешто што не ги исполнува вашите очекувања, слободно контактирајте со нас, ние сме тука за да ви помогнеме. Оваа мелница за умирање на воздухот се користи за полирање и мелење на разни метални калапи. Куќиште на лесни алуминиумски легури, висок квалитет и издржлив, долг животен век. Безбедносно активирање за да се спречи ненамерно работење, безбеден за употреба. Интегралниот збунетост со задниот издув дава доста операција. Ако има нешто што не ги исполнува вашите очекувања, слободно контактирајте со нас, ние сме тука за да ви помогнеме. Карактеристики : Оваа мелница за умирање на воздухот се користи за полирање и мелење на разни метални мајки. Куќиште на алуминиумска легура на алуминиум, висок квалитет и издржлив, долг животен век.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат