• Новак
X-DREE DB9 Femaleенски адаптер плоча Сигнал модул RS232 сериски до 9 позиција терминал (DB9 Adaptador hembra Placa de Señal RS232 Módulo Сериски терминал де 9 позиции

X-DREE DB9 Femaleенски адаптер плоча Сигнал модул RS232 сериски до 9 позиција терминал (DB9 Adaptador hembra Placa de Señal RS232

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : адаптер DB9; вкупна големина : 39 x 35 x 15mm / 1,6 "x 13" x 0,6 "(l*w*H). Монтажа за монтирање. Материјал : метал, електричен дел; боја : црна, зелена. Тежина : 19g (пезос : 19g. Содржина на пакет : 1 x db9 адаптер (Contenido del Paquete : 1 x Adaptador DB9. Име на производи : db9 адаптер; вкупна големина : 39 x 35 x 15mm / 1,6 "x 1,3" x 0,6 "(L*W*H). Монтажа за монтирање. Weight : 19g(Peso : 19g. Package Content : 1 x DB9 Adapter(Contenido del paquete : 1 x adaptador DB9. DB9 Female Adapter Plate Signal Module RS232 Serial to 9 Position Terminal DB9 Female Adapter Plate Signal Module, RS232 Serial DB9 9 -Пин до 9 Позиција за завртки за завртки. Теренот 3,96мм, дијаметар на дупката со завртки 2мм, треба да користите склопена ширина на шрафцигер 2мм да биде отстранлив. Опис во Spanish DB9 Adaptador hembra Placa de Señal RS232 Módulo Сериски терминал de 9 Posicionesnombre del Producto : Adaptador DB9; Тамањо вкупно : 39 x 35 x 15 mm / 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат