• Новак
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за ZTE Axon Mini телефон - us приклучок

MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за ZTE Axon Mini телефон - us приклучок

Rating 
DEN 327.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со ZTE Axon Mini телефон Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот во САД 2-пински. Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на Axon Mini телефон наведен овде - тој е точен напон, ампеража и големина на врвот. Го исполнува и надминува целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од прекумерна моќност, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со ZTE Axon Mini телефон. Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот во САД 2-пински. Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на Axon Mini телефон наведен овде - тој е точен напон, ампеража и големина на врвот. Го исполнува и надминува целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од прекумерна моќност, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Треба да го напојувате вашиот Axon Mini? Предметот што го нудиме овде е компатибилно напојување со бренд на My Volts, што може да се користи како замена за адаптерот за наизменична струја, првично доставена со вашиот Axon Mini телефон. Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена од My Volts е гарантиран да биде компатибилен со ZTE Axon Mini телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат