• Новак
3Sets10pcs солени тегли мелем или козметика, чувајте ги калај ML капачиња за шишиња со шишиња за шишиња за шишиња за миење садови за контејнери за лименки за усни за усни,

3Sets10pcs солени тегли мелем или козметика, чувајте ги калај ML капачиња за шишиња со шишиња за шишиња за шишиња за миење садови

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Конзерви за калај за складирање-сет од 10 крем козметика за восочни лименки за восок од алуминиум ја исполнуваат вашата дневна употреба Метални садови за складирање-добар подарок на вашите пријатели, семејство, loversубители на патувања, итн. Калај може да го заниша врвот-ова е збир на алуминиумски кутии. Произведен со алуминиумски материјал и доволно практичен за употреба. Овие алуминиумски кутии можат да се користат за чување крем, восок за коса и друга козметика што ви се допаѓа. Малата големина е погодна за да носите кога патувате, кампување и други прилики. Крем кутија Беспрекорно затворање на капакот без истекување за удобно носење. Алуминиум калај-кабино за складирање калај метални контејнери кутии за накит. Конзерви за калај за складирање-сет од 10 крем козметика за восочни лименки за восок од алуминиум ја исполнуваат вашата дневна употреба. Метални садови за складирање-добар подарок на вашите пријатели, семејство, loversубители на патувања, итн. Калај може да го заниша врвот-ова е збир на алуминиумски кутии. Произведен со алуминиумски материјал и доволно практичен за употреба. Овие алуминиумски кутии можат да се користат за чување крем, восок за коса и друга козметика што ви се допаѓа. Малата големина е погодна за да носите кога патувате, кампување и други прилики. Крем кутија Беспрекорно затворање на капакот без истекување за удобно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат