• Новак
Rico Industries NBA Milwaukee Bucks 2021 Кошарка шампиони 3-метри од 5-метарско знаме за еднострано банер со громите

Rico Industries NBA Milwaukee Bucks 2021 Кошарка шампиони 3-метри од 5-метарско знаме за еднострано банер со громите

Rating 
DEN 513.92

Достапност
Достапно за нарачка

Синтетички Направено во САД. Мерења : Светло и шарено знаме на знамето на банер мери 3 метри од 5 метри и е одличен начин за прикажување на верноста на вашиот тим. Издржливи материјали : Изграден од висококвалитетен синтетички водоотпорен, отпорни на материјали, двојни зашиени рабови и армирани месинг громи. Ова меко на знамето на допир е подготвено да биде обесено веднаш на кој било пол на знамето. Официјално лиценциран : може да се пофали со живописна графика во боја на шампион во висока резолуција. Лесно покажете ја лојалноста на вашиот тим за вашиот омилен спортски тим. Направено во САД : гордо направено во САД и е дизајниран да трае со години на уживање. Совршен за внатрешна и надворешна употреба. Прославете ја победата : Чувајте го тој победнички шампион да се чувствува жив и запомнете го патот до победа за вашиот омилен тим, Милвоки Бакс! Прави одлична меморија за вас или совршен подарок за лојалниот fanубител на кошарката!. Направено во САД. Мерења : Светло и шарено знаме на знамето на банер мери 3 метри од 5 метри и е одличен начин за прикажување на верноста на вашиот тим. Издржливи материјали : Изграден од висококвалитетен синтетички водоотпорен, отпорни на материјали, двојни зашиени рабови и армирани месинг громи. Ова меко на знамето на допир е подготвено да биде обесено веднаш на кој било пол на знамето. Официјално лиценциран : може да се пофали со живописна графика во боја на шампион во висока резолуција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат