• Новак
DLIIDCA Цртан Филм Симпатична Аниме Астронаут Телефон Случај за iphone 12 Pro max случај, Црна Мека Силиконски Тампон Шок Отпорен Случај за iPhone 12 Pro max случај

DLIIDCA Цртан Филм Симпатична Аниме Астронаут Телефон Случај за iphone 12 Pro max случај, Црна Мека Силиконски Тампон Шок Отпорен

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Цртан Филм"компатибилност" Симпатична Аниме Црна Астронаут Телефонска Кутија е погодна само за iphone 12 Pro Max 6,7 Инчи, други модели не се поддржани Поддршка безжично полнење. ●"Стилски и симпатичен дизајн"Погоден За iphone 12 Pro max мобилен телефон случај, сегашниот уникатен нов популарен дизајн на црн астронаут, тридимензионален ефект, светли бои, нов стил дизајниран мобилен телефон случај ќе ве натера да издвоите меѓу вашите пријатели. ●"Издржлив Материјал" Изработен од материјал ТПУ, има ефект на апсорпција на удари и тампон, целосно ги штити леќите на мобилниот телефон и мобилниот телефон, лесен за инсталирање и расклопување и ужива во удобно држење. ●"Најдобар Подарок" оваа модна симпатична и кул футрола за телефон со уникатен дизајн е најдобриот избор за подарок, можете да им ја дадете на вашите деца, љубовници, родители, роднини и пријатели. Нека го добијат подарокот и да ја добијат среќата. ●"Задоволителна Услуга" многу ми е драго што можете да ги купите нашите производи. Ако имате какви било прашања откако ќе го добиете производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор!. ●Цртан Филм"компатибилност" Симпатична Аниме Црна Астронаут Телефонска Кутија е погодна само за iphone 12 Pro Max 6,7 Инчи, други модели не се поддржани. Поддршка безжично полнење. ●"Стилски и симпатичен дизајн"Погоден За iphone 12 Pro max мобилен телефон случај, сегашниот уникатен нов популарен дизајн на црн астронаут, тридимензионален ефект, светли бои, нов стил дизајниран мобилен телефон случај ќе ве натера да издвоите меѓу вашите пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат