• Новак
KVR компатибилен со капакот на педалот BMW сопирачки, без педал за сопирачка за алуминиум за дупчење за BMW 1 2 3 4 серија X1 X3 x5 x6 влошки за педали за забрзување, 2 парчиња

KVR компатибилен со капакот на педалот BMW сопирачки, без педал за сопирачка за алуминиум за дупчење за BMW 1 2 3 4 серија X1 X3 x5

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен со вашите капаци за педали за BMW на вашиот автомобил kvr се компатибилни со Hatchback BMW 1 серија BMW 1 (F20), Hatchback 3 DR (F21), 2014-2020 BMW 2 Coupe Coupe (F22), кабриолет (F23), 2013-2018 Седан BMW 3 Седан (F30), Touring (F31), Gran Turismo (F34), 2013-2020 BMW 4 серија купе (F32), кабриолет (F33), Gran Coupe (F36), 2010-2015 BMW X1 (E84), 2014-2017 BMW X3 (F25 LCI, Facelift 2014), 2013-2018 BMW X5 (F15), 2015-2018 BMW X5 M (F85), 2015-2018 BMW X6 (F16), M (F86) 【Висок квалитет на материјал】 Покривот за педалот на автомобилот е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура и TPE гума со четкана површина што никогаш не 'рѓа. 【Безбедно возење】 tpe против лизгање на гумени ленти, филтрира песок и вода од дното на нозете, антикорозија и антиоксидација, водоотпорна и огноотпорна, не лесно деформирана. Со продолжена употреба, ќе го зголеми коефициентот на триење на педалот, овозможувајќи ви да возите посигурно. 【Лесно за инсталирање】 Вие едноставно го отстранувате капакот на фабрички педали и го заменувате со овој производ, не е потребно дупчење или заварување. За упатства за инсталација, видете ја сликата на производот #6. Извадете го постојниот гумен капак од педалот за сопирачката и инсталирајте го нашиот метален капак на педалот за сопирачката и подлогата за педалот за забрзување. 【Белешка】 Ве молиме проверете ги рабовите и панелот на педалот за забрзување пред да нарачате (видете слика #5 за детали). Ако не сте во можност да потврдите, можете да ни испратите слика на вашиот педал. Може да бидете сигурни за производот, ние ви даваме една година гаранција за производот, какви било проблеми за време на гарантниот период може да се упатат на нашата 24 -часовна услуга за клиенти преку Интернет или да се вратат на размена. 【Компатибилен со вашите капаци за педали за BMW на вашиот автомобил kvr се компатибилни со Hatchback BMW 1 серија BMW 1 (F20), Hatchback 3 DR (F21), 2014-2020 BMW 2 Coupe Coupe (F22), кабриолет (F23), 2013-2018 Седан BMW 3 Седан (F30), Touring (F31), Gran Turismo (F34), 2013-2020 BMW 4 серија купе (F32), кабриолет (F33), Gran Coupe (F36), 2010-2015 BMW X1 (E84), 2014-2017 BMW X3 (F25 LCI, Facelift 2014), 2013-2018 BMW X5 (F15), 2015-2018 BMW X5 M (F85), 2015-2018 BMW X6 (F16), M (F86).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат