• Новак
Фитнес пакет Ninjasafe - курс за пречки во нинџа, комплет за искачување - Охрабрете го здравствениот живот

Фитнес пакет Ninjasafe - курс за пречки во нинџа, комплет за искачување - Охрабрете го здравствениот живот

Rating 
DEN 735.84

Достапност
Достапно за нарачка

Физичка кондиција : Нудејќи широк спектар на активности за вежбање, нашиот курс за нинџа му помага на целото семејство да возот како нинџи - со што ќе ги зајакне своите основни и ја подобруваат целокупната сила за поздрав начин на живот Идеален подарок за деца : Спакувано во атрактивна кутија за подароци, курсот за пречки на нашите деца нинџа е одличен подарок за деца! Направете го нивниот роденден весел со нашиот курс за пречки во Slackline. Поставување без стрес : Нашиот курс за нинџа може брзо да се инсталира! Потребни ви се само 2 дрвја со растојание помеѓу 20 до 45 ', и нашиот лесен упатство ќе ве води. ТОП - Квалитет дизајн : Направени ултра извлечни материјали и безбедни за секого, нашиот курс за пречки во нинџа деца помина интензивни тестови и има сертификати како CE, CPSC, & UKCA - ние не правиме компромис за нашите играчки на отворено. Физичка кондиција : Нудејќи широк спектар на активности за вежбање, нашиот курс за нинџа му помага на целото семејство да возот како нинџи - со што ќе ги зајакне своите основни и ја подобруваат целокупната сила за поздрав начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат