• Новак
Спелална врзана книга со песни А4 Скица Книга 2 Пакет 11,8 x8.3, Скица подлога рециклирана 160GSM Книга за цртање хартија за деца, уметник, сликар и креатор, вкупно 60 листови

Спелална врзана книга со песни А4 Скица Книга 2 Пакет 11,8 x8.3, Скица подлога рециклирана 160GSM Книга за цртање хартија за

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Уметнички стандардна книга за скици】 Направено од висококвалитетна и дополнителна густа хартија за кертриџ, оваа подлога за скици е професионална хартија за цртање на скици Цврста спирала спречува да се распадне хартијата. 500gsm Крафт хартија покритие Дајте подобра заштита за вашите цртежи. 【Книга за цртање со големина A4】 Пакет вклучува 2 пакувања подлога за скици, во должина од 11,8 инчи/30 см, ширина од 8,27 инчи/21 см. Секој пакет е 30 листови, 60 листови во вкупно/двострани 120 страници. Погодно е да се користи на училиште, скицирање, студио, ателје, час за обука и дом. Нема ограничување за вашата неверојатна креација!. Sket 160gsm Скица подлога】 Оваа хартија за цртање е доволно густа за да избегне крварење и духови. Тој е без киселина, молци-доказ и мувла, без никаков дел. Тој е мазен (без размачкање) и е лесно за да се повлече молив/пенкало. Избегнувајте ги вашите слики да се влошат, да бледнеат и да се замаглуваат со текот на времето. Applications Applications】 A4 Sketch Pad е префект за вежбање и изготвување. Хартијата е лесно да се откине прстенот ако сакате индивидуална хартија за цртање. Топлата хартија во боја им дава на очите подобра заштита за долго време цртање, намалувајќи го заморот на очите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат