• Новак
WODMB практична палто за закачалка метална облека PEG Организатор Мултифункционално заштеда на простор за заштеда на вселената

WODMB практична палто за закачалка метална облека PEG Организатор Мултифункционално заштеда на простор за заштеда на вселената

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Со дизајн на и заоблен крај, оваа закачалка не е само погодна за сушење и држење облека, туку спречува да се лизне облеката Она што може да ви донесе оваа закачалка со силен дизајн на оптоварување е дека е погодна за складирање облека во секоја сезона, и ви овозможува да се збогувате со брчките и да ја одржувате облеката рамна. Составен е од метален материјал. Должината на производот е 36,5 см, а ширината е 16 см. Оваа закачалка е погодна за дома и плакарот. Со дизајн на и заоблен крај, оваа закачалка не е само погодна за сушење и држење облека, туку спречува да се лизне облеката. Она што може да ви донесе оваа закачалка со силен дизајн на оптоварување е дека е погодна за складирање облека во секоја сезона, и ви овозможува да се збогувате со брчките и да ја одржувате облеката рамна. Составен е од метален материјал. Должината на производот е 36,5 см, а ширината е 16 см. Оваа закачалка е погодна за дома и плакарот. Со и криви крајниот дизајн, оваа закачалка не само што е погодна за сушење и држење облека, туку спречува да се лизне облеката. Што може да ви донесе оваа закачалка со силен дизајн на оптоварување е дека е погодна за складирање облека во секоја сезона , и ви овозможува да се збогувате со брчките и да ја одржувате облеката рамна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат