• Новак
SBL Calcarea Silice разредување 12 ч

SBL Calcarea Silice разредување 12 ч

Rating 
DEN 481.60

Достапност
Достапно за нарачка

SBL Calcarea Silice разредување 12 ч Користете под надзор на медицински советник. Некои производи од хомеопатијата не се изложени. SBL Calcarea Silice разредување 12 ч. Користете под надзор на медицински советник. Некои производи од хомеопатијата не се изложени. Опсег на производи. Побарувања засновани врз традиционална хомеопатска практика, а не прифатени медицински докази. Не е оценето ФДА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат