• Новак
Kickin 'IT стилот на 5-то одделение назад во маицата за наставници во училиштата

Kickin 'IT стилот на 5-то одделение назад во маицата за наставници во училиштата

Rating 
DEN 795.20

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Подароци за наставници за ден на благодарност на наставниците или 100 дена училиште за омилена математика, англиски, наука, предучилишна возраст, градинки, основно средношколски универзитетски универзитет за специјално образование или професор за враќање на училиште или прв ден. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите. Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер. Повлечете го затворањето. Подароци за наставници за ден на благодарност на наставниците или 100 дена училиште за омилена математика, англиски, наука, предучилишна возраст, градинки, основно средношколски универзитетски универзитет за специјално образование или професор за враќање на училиште или прв ден. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат