• Новак
LED работно светло со флексибилна гушава и магнетна основа, индустриска машина светло магнетна работа, за работна клупа, читање, автоматско поправка, светлина на ска

LED работно светло со флексибилна гушава и магнетна основа, индустриска машина светло магнетна работа, за работна клупа, читање, автоматско

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

【Супериорна алуминиумска ламба за алуминиум】 : Работното светло усвојува висококвалитетни метални материјали, издржливи, отпорни на корозија, отпорна на висока температура и отпорна на влијание 【Енергетско ефикасно осветлување и издржливо】 : Опремено со 7 W LED извор на светлина, количината на светлина е 700lm, а животниот век надминува 100. 【Работете светло со магнет】 : Со магнетна основа, можете да ја инсталирате светлината на повеќето метали, лесен за употреба. 【Работете светло со Gooseneck】 : Со флексибилен гушавост, можете да ја поставите работната светлина во посакуваната насока. 【Погодно за разни работни сцени】 : Применливо за сите видови на машински алати, како што се ЦПУ, машини за удирање, стругови, машини за дупчење, продавници за поправка на автомобили, опрема, машини, работна површина на работилницата. 【Супериорна алуминиумска ламба за алуминиум】 : Работното светло усвојува висококвалитетни метални материјали, издржливи, отпорни на корозија, отпорна на висока температура и отпорна на влијание. 【Енергетско ефикасно осветлување и издржливо】 : Опремено со 7 W LED извор на светлина, количината на светлина е 700lm, а животниот век надминува 100.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат