• Новак
Solustre 30 компјутери Симпатична телефонска лаптоп камера компјутер за ултра-приватност лепила за леќи за леќи за покривање на налепници тенки ултра ултра паметни тел

Solustre 30 компјутери Симпатична телефонска лаптоп камера компјутер за ултра-приватност лепила за леќи за леќи за покривање на налепници

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Корица за камера на веб -камера : Може да се отвори или затвори со само едно едноставно движење на прстите, лесен за ракување Стражар за веб-камера : Заштита на вашата приватност и безбедност со овие капаци на анти-хакирање и анти-пиперки. Корица за веб -камера : Хакери од отворање на леќите на фотоапаратот на вашиот телефон и ја нарушуваат вашата лична приватност. Hider на веб -камера : Направено од премиум пластичен материјал, издржлив и практичен за долгогодишна употреба. Корица за приватност на веб -камера : Овие корици на веб -камера се погодни за лаптоп, компјутер, мобилен телефон и таблет. Пакетот вклучува 30 x карактеристики на кориците на веб -камера - може да биде како мал украс за украсување на вашите телефони или компјутери, многу нежен лаптоп за заштитник на фотоапаратот. - Покривот на леќите на фотоапаратот може да се отвори или затвори со само еден слајд на капакот на лаптопот за движење на лаптопот за движење на прстите. - Хакери од отворање на леќите на фотоапаратот на вашиот телефон и кршење на капакот на веб -камерата за лична приватност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат