• Новак
Само-лепете сунѓерска лента за пена врата прозорец запечатување лента за запечатување на звук изобилно ветерно изолирано од изолацијата на временските услови 5м 15

Само-лепете сунѓерска лента за пена врата прозорец запечатување лента за запечатување на звук изобилно ветерно изолирано од изолацијата на

Rating 
DEN 1420.80

Достапност
Достапно за нарачка

Водоотпорен, ветроупорен, одличен отпор на стареење Намалете го бучавата однадвор и лизгачката врата што треска, ви дава тивка и удобна околина за живеење. Отпорни на дожд и ладен ветер, ви даваат чиста и потопла околина. Заштитете ги прозорецот и вратата, намалете го абењето на прозорецот/вратата додека е отворено и затворете. Лесно за сечење и лесен за инсталирање, нема потреба специјализирана алатка. Водоотпорен, ветроупорен, одличен отпор на стареење. Намалете го бучавата однадвор и лизгачката врата што треска, ви дава тивка и удобна околина за живеење. Отпорни на дожд и ладен ветер, ви даваат чиста и потопла околина. Заштитете ги прозорецот и вратата, намалете го абењето на прозорецот/вратата додека е отворено и затворете. Лесно за сечење и лесен за инсталирање, нема потреба специјализирана алатка. Спецификација : Име : Запечатување на ленти за запечатување : 15mmx5m/30mmx5mthickness : 0,5cmcolor : сива/црна/бела боја вклучува : 1pc*ленти за запечатување.

Спецификацијата

Name :
Sealing Strips
Size :
15MMx5M/ 30MMx5M
Thickness :
0.5cm
Color:
Grey/Black/White
Packaged include:
1PC*Sealing Strips:

Со стоката дадена додека купуваат