• Новак
Fjallraven машки спорт

Fjallraven машки спорт

Rating 
DEN 719.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% винилон Мала разиграна и практична торба. Направено од винилон ткаенина, отпорна на вода. Главен оддел со внатрешен џеб и клуч прстен. Број на модел : 23796. Fjallraven F23796664 Kanken Hip Pack Frost Green.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат