• Новак
РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА ПИНГ Змеј Гроздобер железен лимен знак wallид за уметност Декор виси метален знак плакета

РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА ПИНГ Змеј Гроздобер железен лимен знак wallид за уметност Декор виси метален знак плакета

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

железо Направени во САД или увезени. Големина : Оваа плакета за знаци за знаци за печатење доаѓа во 11,8x7.7x11,8 инчи, за да можете да ја изберете големината што ви одговара. Материјал : Оваа прилагодена слика за висина на калај е направена од железо со голема густина и издржливост. Лесно е да се обеси : Лесниот знак за калај е пред-дупчат, правејќи приказ на ветре. Најдобри подароци : Овој смешен метален калај знак е совршен за семејство или пријатели. Може да играте со најблиски и пријатели и да направите спомени. Прилики : Оваа декоративна висина слика е погодна за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија и трпезарија, итн. Треба редовно да се бришат со влажна крпа. Направени во САД или увезени. Големина : Оваа плакета за знаци за знаци за печатење доаѓа во 11,8x7.7x11,8 инчи, за да можете да ја изберете големината што ви одговара. Материјал : Оваа прилагодена слика за висина на калај е направена од железо со голема густина и издржливост. Лесно е да се обеси : Лесниот знак за калај е пред-дупчат, правејќи приказ на ветре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат