• Новак
Benro GSC200 Gocoupler 2 0 степени 0.25-20 & 0,37-инчен монтирање за 2 серии Системго статив

Benro GSC200 Gocoupler 2 0 степени 0.25-20 & 0,37-инчен монтирање за 2 серии Системго статив

Rating 
DEN 687.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ви овозможува да монтирате дополнителна камера или друг додаток во централната колона од 2 серии System Go Tripod Со централната колона поставена хоризонтално, можете да поставите лаптоп платформа заедно со камера за да создадете дигитална работна станица. Идеално за снимање на локација или за употреба во студио. Се одликува со ограничена 3-годишна гаранција (продолжена на 5 години со регистрација). Ви овозможува да монтирате дополнителна камера или друг додаток во централната колона од 2 серии System Go Tripod. Со централната колона поставена хоризонтално, можете да поставите лаптоп платформа заедно со камера за да создадете дигитална работна станица. Идеално за снимање на локација или за употреба во студио. Се одликува со ограничена 3-годишна гаранција (продолжена на 5 години со регистрација). Go Compler 2 0 степени, 1/4-20 & 3/8 "Монт Бенро постојано се обидува да развие полесни и посилни наградувани производи за да ги задоволи потребите на најсложените професионални фотографи во светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат