• Новак
Nuxkst AC адаптер за FlexWatch FW-1177-DE PTZ Тип на мрежна камера DC Полнач за напојување на електрична енергија

Nuxkst AC адаптер за FlexWatch FW-1177-DE PTZ Тип на мрежна камера DC Полнач за напојување на електрична енергија

Rating 
DEN 478.40

Достапност
Достапно за нарачка

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (Не-ОЕМ) Преку заштита на напон, над заштита на топлина, сертификација на FCC CE. Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. Проверете го бројот на моделот пред да поставите нарачка! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за електрична енергија и одлична услуга за клиенти. Nuxkst AC адаптер за Flex Watch FW-1177-DE PTZ Тип на мрежна камера DC Полнач за напојување со кабел за напојување PSU (Белешка : Не се вклопува во Flex Watch FW1177-FP). Nuxkst AC адаптер за Flex Watch FW-1177-DE PTZ Тип на мрежна камера DC Полнач за напојување со кабел за напојување PSU (Белешка : Не се вклопува во Flex Watch FW1177-FP).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат