• Новак
24 компјутери назад во училишните украси Дрвени висечки банер украси Прв ден на училишна училница виси декор назад на училиште што виси дрвен приврзок за враќање на

24 компјутери назад во училишните украси Дрвени висечки банер украси Прв ден на училишна училница виси декор назад на училиште што виси

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : има 12 различни стилови на враќање на училишните украси за дрво, секој стил содржи 2 парчиња, вкупно 24 парчиња, со 24 калеми јута -јажиња; Доволно количество и стилови за да го украсите вашиот дом или училница за да ги задоволите вашите дневни или празнични потреби за украсување Исклучителни дизајни : Овие се враќаат на украсите на училишните дрвја се достапни во 12 прекрасни дизајни со класични бои на теми во училницата; Тие се украсени со разни обрасци, како што се книга, владетел, молив, табла за цртање, глобус, гном и така натаму, кои го стимулираат вашиот интерес за учење и култивираат добра околина за студирање. Сигурен материјал : Нашите дрвени училишни украси се изработени од квалитетно дрво со деликатна изработка, карактеризирана со убава издржливост, мазна површина, не е лесна за кршење или деформација, можете да ги чувате за употреба на почетокот на следниот термин или други фестивали. Лесен за употреба : Божиќните украси се дизајнирани со дупки, а можете да го поминете јажето што го обезбедивме преку дупката за лесно да ги обеси училишните дрвени украси на многу места; Овие дрвени украси можете да ги обесувате на wallидот, прозорецот, завесата на вратите, таванот, што може да одговара на други украси на училишна забава. Широко применливо : Нашите есенски дрвени украси не се погодни само за забави од училиште, туку и за други тематски забави, погодни за првиот ден од училиште, училници, канцеларии на факултет, основни училишта, градинки, што ќе создаде топло и радосна атмосфера. Пакетот вклучува : има 12 различни стилови на враќање на училишните украси за дрво, секој стил содржи 2 парчиња, вкупно 24 парчиња, со 24 калеми јута -јажиња; Доволно количество и стилови за да го украсите вашиот дом или училница за да ги задоволите вашите дневни или празнични потреби за украсување. Исклучителни дизајни : Овие се враќаат на украсите на училишните дрвја се достапни во 12 прекрасни дизајни со класични бои на теми во училницата; Тие се украсени со разни обрасци, како што се книга, владетел, молив, табла за цртање, глобус, гном и така натаму, кои го стимулираат вашиот интерес за учење и култивираат добра околина за студирање. Сигурен материјал : Нашите дрвени училишни украси се изработени од квалитетно дрво со деликатна изработка, карактеризирана со убава издржливост, мазна површина, не е лесна за кршење или деформација, можете да ги чувате за употреба на почетокот на следниот термин или други фестивали. Лесен за употреба : Божиќните украси се дизајнирани со дупки, а можете да го поминете јажето што го обезбедивме преку дупката за лесно да ги обеси училишните дрвени украси на многу места; Овие дрвени украси можете да ги обесувате на wallидот, прозорецот, завесата на вратите, таванот, што може да одговара на други украси на училишна забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат