• Новак
Excelta - 900-88b - Precision Sliers - Плери за намалување на намалување и стрес - пет starвезди - јаглероден челик, висина од 0,26 ”, ширина 0,43”, должина од 5,75 ”

Excelta - 900-88b - Precision Sliers - Плери за намалување на намалување и стрес - пет starвезди - јаглероден челик, висина од 0,26

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Плери за олеснување на стресот : Excelta 900-88 B сечење клетка е дизајниран да го намали и формира олеснување на стресот Прецизни клешти : Овие клешти Excelta помагаат во сечење што доведува до специфична димензија и се препорачува за 0,020 инчи дијаметар (или помали) води и жици. КАРБОН СЛИЧНИ СЛЕДНИЦИ : Трајни и цврсти, така што тие се одлични клешти за сечење. ESD безбеден со двоен пролетен механизам : Овој Excelta Plier е исто така безбеден ESD (10⁰ Ohms/Sq.) И механизам за двојна лисја за мера за помало дејство на сечење. Димензии : 0,26 H x 5,75 L x 0,43 W (инчи). Плери за олеснување на стресот : Excelta 900-88 B сечење клетка е дизајниран да го намали и формира олеснување на стресот. Прецизни клешти : Овие клешти Excelta помагаат во сечење што доведува до специфична димензија и се препорачува за 0,020 инчи дијаметар (или помали) води и жици. КАРБОН СЛИЧНИ СЛЕДНИЦИ : Трајни и цврсти, така што тие се одлични клешти за сечење. ESD безбеден со двоен пролетен механизам : Овој Excelta Plier е исто така безбеден ESD (10⁰ Ohms/Sq.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат