• Новак
BDSM Red Dingbu Проширување на очите маска за возрасни забавни и флертувачки производи] Маска за заштита за заштита на очите

BDSM Red Dingbu Проширување на очите маска за возрасни забавни и флертувачки производи] Маска за заштита за заштита на очите

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Безбеден материјал : Оваа маска за очи е изработена од обоена сатенска крпа Сите материјали се безбедни, нетоксични, без никел, хипоалергичен и еколошки. Тој е погоден за секого. Мерење : Предната должина на маската за очи 121 см и ширина 10 см. Арбитрарно прилагодување : Пакет на верзијата според затегнатоста што ви се допаѓа. Погодно за сцени : Романтични датуми, клубови, парови во текот на ноќта, слободно време, состаноци , спиење , cosplay. Гаранција за задоволство - вашата среќа е нашиот најголем приоритет. Не двоумете се да не контактирате со нас во случај на какви било прашања со маска за очи. Willе сториме сè за да ги исполниме вашите очекувања. [Забава] Можете да направите значаен подарок со маска за очи во секоја прилика на Денот на вineубените. Overубовник, девојка, вереница, сопруга, lубовник, lубовник или пријател, итн. Комерцијална обврска : ќе го сакате нашиот производ и ќе уживате во тоа. Ако од која било причина не сте целосно задоволни откако ќе го примиме вашиот производ, ние нудиме гаранција за враќање на парите без проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат