• Новак
Lutema BL-FP190B-L02 Optoma BL-FP190B замена DLP/LCD кино-проектор за ламба, премиум

Lutema BL-FP190B-L02 Optoma BL-FP190B замена DLP/LCD кино-проектор за ламба, премиум

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Заменува BL -FP190 B - Lutema Premium Заменска ламба обезбедува 70% животниот век и осветленоста на ламбата за замена на Lutema "Philips Inside" за вашиот проектор за кино DLP / LCD Компатибилен со различни броеви на модели. Производот е сертифициран од Mi Technologies, Inc. во Северна Америка за да ги исполни стандардите со највисок квалитет во индустријата. Оваа ставка е само решение за средно одделение; Препорачуваме да ја изберете ламбата за замена "Osram Inside" која ќе ја врати 100% осветленоста и ќе трае подолго! Оваа промена во селекцијата може да се направи во изборот на варијации погоре. Белешка : Оваа ставка е само решение за средно одделение; Препорачуваме да изберете решение за бренд OSRAM за најдобар квалитет на сликата, осветленост и животен век. Lutema Premium Заменска ламба за број на Оптома Број BL-FP190 B. Оваа ламба обезбедува 70% животен век и осветленост на ламбата за замена на Lutema "Philips Inside" за вашиот проектор за кино Optoma DLP / LCD. За оптимална осветленост и животен век - изберете ја ламбата за замена на Lutema "Philips Inside". Компатибилен со следниве модели на проектори : DW326 E, DX316, H180 X, X301, со инсталирана ламба за бренд OSRAM, исто како и делот OEM од овој производител.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат