• Новак
Професионални алатки за планински мажи, 1 парчиња хексадецимална стакло вежба за стакло поставени титаниум обложени керамички плочки мермер огледало стакло дупче

Професионални алатки за планински мажи, 1 парчиња хексадецимална стакло вежба за стакло поставени титаниум обложени керамички плочки

Rating 
DEN 739.20

Достапност
Достапно за нарачка

Користете со разни видови 3Д печатачи и друга опрема Различни видови на професионални алатки за 3Д печатење, високо квалитетни и издржливи. Тип : Бит за вежбање. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Користете : Дупчење на дрво. Материјал : легури на челични кобалт. Ако ви требаат повеќе додатоци на различни модели, ве молиме контактирајте не. Ние ќе бидеме среќни да ви служиме. Вклучувајќи : 1 парчиња вежба за стакло Ве молиме проверете која големина и количината ви е потребна. 6,35мм хексадецимален дел за чак и држач за бит. Дијаметар / вкупна должина : 6mm / 76mm8mm / 80mm10mm / 81mm12mm / 88mmplease Белешка : Слика исто како и референца. Вистината на испорачаната стока преовладува!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат