• Новак
GGR обезбедува погодни и силни групи на ленти за прицврстувачи на кука и јамка со тешки лепила за поддршка за монтирање без оштетување во домот или канцеларијата.

GGR обезбедува погодни и силни групи на ленти за прицврстувачи на кука и јамка со тешки лепила за поддршка за монтирање без оштетување во

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Воведување на резерви на GGR ¾ "x 4", 1 "x 4" и 2 "x 4" самолеплива кука и лента за јамка-совршено решение за монтирање без оштетување во која било апликација! Прицврстувачите за куки и јамка на резервите се популарен избор за нивната леснотија на примена Направен од 100% најлон, овој производ се препознава ширум светот за неговата конзистентност и квалитет, што го прави одлична опција за апликации за кои е потребна стабилна јачина на затворање и постојани перформанси. Секој Сетот вклучува 15 или 12 индивидуално исечени ленти, што го прави поудобно за прицврстување на предмети со средна тежина. Со куката за индустриска сила и лентата за јамка, висењето на wallидот никогаш не било полесно. Наместо да користите завртки, задниот дел од лентата доаѓа со силно лепило што резултира Во проект без дупки. Овие прицврстувачи за кука и јамка се многу лепливи со силен зафат, што го олеснува одржувањето на вашите проекти на најразлични типови на површини како стакло, пластика, дрво и други рамни, чисти површини. Неспоредната разноврсност Од овие стапчиња за леплива јамка за грб ги прави совршени за сите видови на употреба од облека и обувки до медицински и многу други индустриски и домаќинства.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат