• Новак
Vicenza Designs H5004 Кука за чај, гроздобер пикатер

Vicenza Designs H5004 Кука за чај, гроздобер пикатер

Rating 
DEN 853.28

Достапност
Достапно за нарачка

Декоративна кука за кујна, бања, оставата, чајната кујна, кал и многу повеќе Цврст, 100% олово бесплатен пикатер. Рачно изработено од занаетчии во Соединетите држави. Димензии на пакетот : 3,0 "L x 3. Опис на производот Опис на производот на чашата за чај ќе се вклопи во вашата кујна или на прегратка. Димензиите на куката се 2 x 3 x 1. Вклучен е хардвер за монтирање. 100% олово бесплатен калач. Рачно изработено во Скотсдејл, АЗ, САД. Од производителот, шармантниот дизајн на чашата за чај ќе се вклопи во вашата кујна или на прегратка. Димензиите на куката се 2 x 3 x 1,125 инчи. Вклучен е хардвер за монтирање. 100% олово бесплатно пивда. Рачно изработено во Скотсдејл, АЗ, САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат