• Новак
Обединети абразиви SAIT 23165 4x1/16x3/8 Saitech Ultimate нерѓосувачки/мета

Обединети абразиви SAIT 23165 4x1/16x3/8 Saitech Ultimate нерѓосувачки/мета

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Saitech, произведен со врвно керамичко жито, е дизајниран да ги надмине стандардните тркала од алуминиум оксид Многу униформа, структурата на жито со висока густина е исклучително издржлива и самостојно заострување. Комбинира брзо сечење со екстремно долг живот. Засилено со слоеви на фиберглас за максимална безбедност и перформанси. Тип 1/тип 41 форма за сечење на квадрат, без закопчување. Saitech, произведен со врвно керамичко жито, е дизајниран да ги надмине стандардните тркала од алуминиум оксид. Многу униформа, структурата на жито со висока густина е исклучително издржлива и самостојно заострување. Комбинира брзо сечење со екстремно долг живот. Засилено со слоеви на фиберглас за максимална безбедност и перформанси. Тип 1/тип 41 форма за сечење на квадрат, без закопчување. Saitech Ultimate Performance Theels Cuting Suction нуди премија керамичко жито дизајнирано да ги надмине стандардните алуминиумски оксидни тркала. Униформата, структурата на жито со висока густина е многу издржлива и самоострична за долг живот и поладно сечење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат